شنبه 28 فروردین‌ماه سال 1389 ساعت 04:36 ب.ظ

توی وبگردی ها با یک سایتی آشنا شدم که در مورد "هدف" ها بحث می کنه (لینکش این کنار هست) یک لیستی داده بود که در اون هدف های مردم رو با توجه به رای دهی اعضای این سایت مشخص کرده بود . به عنوان یک نمونه ی آماری میشه به این لیست نگاه کرد. من به شخصه خیلی وقته به این نتیجه رسیدم که فارغ از اینکه چه دینی دارید یا در کدوم کشور زندگی می کنید یک سری هدف ها و آرزوها هست که خیلی بین انسان ها مشترک هست و کاریش هم نمی شه کرد . می تونید تو این سایت عضو شید و شما هم به این جامعه آماری کمک کنید . البته خیلی ازهدف ها و  آرزو هایی که می بینید از نظر من اونقدر ساده و بی ربط هستند که واقعا تعجب میکنم چطور این می تونه آرزوی یک عده ای باشه . برای راحتی و برای این که خودم یک بار این لیست رو کامل بخونم 30 تا آرزوی اول رو می گذارم(البته اونجا 100 تا بوده که فکر کنم حوصلتون سر بره) مطمئنم خیلی از این آرزو ها آرزوی شما هم هست. من در مورد آرزوها و هدف های خودم شاید یه توضیحی هم بدم

1.کم کردن وزن (مطمئنا شاید اگه بعد از کنکور نزدیک 40 کیلو از وزنتون کم کرده باشید این آروز شاید به نظرتون زیاد بجا نباشه اما خب با وزن الانم دوست دارم 10 کیلو دیگه کم کنم تا به وزنی که همیشه دوست داشتم برسم این شکم رو هم 6 تیکه کنم البته الان هم تیکه هست اما یک تیکه ، به هر حال یه ماه دیگه دیدین در و داف ها در مورد" سیکس پک " مهراز دارن صحبت می کنند و این ها زیاد تعجب نکنید)

2.متوقف کردن به تاخیر انداختن کار ها

3. نوشتن کتاب ( خیلی دوست دارم ولی نه هر کتابی ، یک چیزی که ...)

4.عاشق شدن (!)

5. خوشحال بودن ( یک آرزوی ساده ی سخت دست یافتنی که جا داره حتی اول باشه)

6. خالکوبی کردن ( با این که خیلی دوست دارم اما واقعا این هم شد آرزو؟؟؟؟ )

7. در روز مقدار بیشتری آب بنوشم ( الهم اشف کل مریض!!!!)

8.ازدواج کردن ( وای ، با پوزخند و لبخند و از این چیز ها از این گزینه رد نشید ، واقعا تشکیل خانواده ها یکی از هدف ها و آرزو های من در زندگی هست که شاید هیچ وقت میسر نشه)

9. سفر به دور دنیا ( کیه که بدش بیاد ، البته الان زیاد حال نمی کنم نسبت به چند سال قبل)

10.رفتن به سفر جاده ای بدون هیچ مقصد خاصی

11. دیدن شفق شمالی ( عمرا اصلا بدونید چی هست چه برسه بخواد آرزوتون باشه)

12. یاد گرفتن اسپانیایی ( اللهم اشف کل مریض رو باید واسه این مینوشتم)

13. پول جمع کردن ( بزن قدش ، دقیقا ، پول شاید خوشبختی نیاره اما یک کشتی بزرگ به سمت خوشبختی در اختیار شما قرار میده (جانی دپ) )

14. بوسه زیر باران ( والله ما که فعلا باید دنبال بوسه تو کوچه خلوت و ماشین و هزار پستو باشیم ، نهایتا بوسه تو خونه خالی ، فکر جوونای ایران رو نمی کنند از این آرزوها می کنند دیگه ، بابا رمانتیک ، اون مال توکتاب هاست بچه –ستاد روحیه دهی به جوانان ایرانی)

15.بیشتر عکس گرفتن !

16. دوستان جدید پیدا کردن ( البته که این خیلی خوبه اما حفظ دوستان قدیمی از همه چی بهتره ولی گاهی اوقات یک سری دوستان جدید پیدا می کنی که واقعا حس می کنی خیلی زود تر باید باهاش دوست می شدی ، آره دقیقا منظوری خود خودتی)

17. فراگیری نواختن گیتار ( من عاشق گیتارم ، یکی بیاد مجانی به من یاد بده آرزو های 5 و 13 و 7 و شاید 14 و حتی 16 رو عملی کرده . از هم اکنون منتظر میل های شما هستیم )

18. خریدن خانه ( والله کیه بدش بیاد؟)

19. خلاصی از قرض ها

20.خوان کتاب های بیشتر ( والله این خارجی های هم با سرانه کتاب خونی بالا وقتی آرزوی 20 ام شون اینه دیگه ما کلا یک کتاب در سال بخونیم کلی برد کردیم )

21. پیدا کردن یک شغل

22. زندگی کردن به جای زنده بودن  ( در این لحظه حضار در حالی که اشک در چشمانشان جمع شده می ایستند و شروع به تشویق رای دهندگان به این گزینه می دهند )

23. دویدن ماراتن ( بابا ملت تو زندگی چه هدف هایی دارند ها ! حالا تو چی؟ بد بخت تنبل لش)

24. یادگیری فرانسه

25. مرتب ورزش کردن ( این در حال حاضر با توجه به گزینه 1 مهم ترین هدف من در زندگی هست)

26. چتربازی با ژانگولر بازی ها شاقه ( یاد این افتادم که در راستای گور بابای شماره 13 من به زودی می خوام برم بانجی جامپینگ ، هر کی خواست آمار بده با هم بریم :دی)

27 . داشتن اعتماد به نفس بیشتر ( ای بابا :دی)

28. تغذیه سالم ( در راستای 1 در حال پیگیری ، حالا چه مهمه دیشب خر شدیم تو پیتزا چمن گول یه عده ای رو خوردیم ژامبون تنوری زدیم ، دیگه اون ممه رو لولو برد ، فست فور خوری هم تعطیل)

29. نوشتن یک رمان ( اصلا روحیاتم با نوشتن رمان سازگار نیست هرچند خوندنش رو دوست دارم)

30. یاد گیری ژاپنی ( آقا اون دعا رو بدو بیار همین جا بکوب تو سر 9956 نفری که به این رای دادند)

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo